центральний офіс
~ вироби з граніту ~ майстерня пам'ятників ~
~ Ми допомагаємо зберегти пам'ять ~
Замовити дзвінок
Про компанію

     Компанія "Діабаз" рада вітати Вас на сайті нашої компанії "Діабаз". Пам'ять про людину живе ще довгі роки після її смерті. Надгробні пам'ятники завжди були даниною поваги та пам'яттю про покійну людину. Вироби з граніту є основним профілем нашої роботи, якою ми займаємось тривалий період. Граніт – природний камінь, що має властивості міцності, довговічності та елегантності.

     Використання натурального каменю та художнє гравіювання зроблять надгробні пам'ятники маленькими творами мистецтва та увічнять пам'ять у камені. Пам'ятники з граніту, меморіали та споруди відмінно зберігаються в різних погодних умовах, вони мають високі естетичні властивості завдяки особливостям каменю. Основним напрямком діяльності нашої фірми є дизайнерська розробка, проектування, виготовлення пам'ятників їх доставка та встановлення, а також виготовлення виробів з граніту, що використовуються в будівництві.

     На сьогоднішній день використання натурального каменю в будівництві немає кордонів, можна сказати, що натуральний камінь – це універсальний будівельний матеріал. Використання граніту при обробці може повністю змінити зовнішній вигляд будинку, офісу, надавши йому певної респектабельності, «кам'яної» елегантності. Ми орієнтовані як на індивідуальні замовлення, так і на оптовиків.

  • — Оптимальне поєднання низької ціни і високої якості
  • — Мінімальні терміни виготовлення
  • — Широкий вибір моделей пам'ятників
  • — Багаторічний досвід роботи
  • — Різні цінові категорії пам'ятників (від простих до елітних)
  • — Висока якість художніх робіт
  • — Гарантія на всі види виробів і установку
  • — Зручна форма оплати

Як відбувається процес виготовлення надгробних плит

заказать надгробный памятник

     Коли охолонуть переживання, і зменшитися скорбота по пішов людині, настає неминучий момент, коли необхідно облагородити місце спокою покійного. Це не тільки традиція. Так ви покажете оточуючим, на скільки доріг був вам людина, зможете висловити те, що не встигли сказати. Виготовлення пам'ятників на замовлення - ваша можливість поділитися з оточуючими своїми емоціями і думками, розповісти всьому світу яким був прекрасним людина, і як він вам не байдужий.

    Спочатку ми рекомендуємо вам визначитися з тим, як ви хочете бачити місце спокою вашого близького. Це може бути не просто пам'ятник, одинарний або подвійний. Це можуть бути цілі комплекси. Перш, ніж приступити до виготовлення надгробків і пам'ятників, ми продемонструємо вам ЗД макет, який відобразити зовнішній вигляд готового виробу. Виготовлення пам'ятника-відповідальний крок, адже це символ, який буде довгий час нагадувати вам і оточуючим про померлого. Це місце, де ви і оточуючі будуть згадувати про пішов людині. Його вічний притулок.

     Виготовлення пам'ятників на могилу рідної і дорогої людини завжди пов'язане з переживаннями і сумом. Тому ми постараємося полегшити вам цей процес, виконаємо роботу вчасно і на належному рівні. Хоч про щось вам не потрібно буде турбуватися - про надгробних пам'ятниках. Виготовлення, ціни, матеріали, супутні пропозиції і додаткові можливості допоможуть вам подолати цей процес швидко і легко, на скільки це може бути можливо. Замовивши виготовлення пам'ятників і надгробків, ціни ви зможете дізнатися у наших консультантів.

     Ми займаємося і виготовленням, і установкою пам'ятників. У нашій майстерні з виготовлення пам'ятників ви отримаєте повний цикл цих робіт. Від створення макета надгробки, його виготовлення, і оформлення, до його установки на потрібному місці. Ми бетонуємо, виконуємо облицювальні роботи, надійно і правильно встановлюємо надгробки в Запоріжжі, а також в будь-якому іншому місті або селищі країни.

Які є варіанти виготовлення пам'ятників в Запоріжжі

заказать надгробный памятник

     Якщо у вас є точне уявлення про те, як має виглядати місце спокою вашої рідної людини, то ми з радістю реалізуємо всі Ваші побажання. Ну, а якщо ви не можете визначитися, не знаєте з чого почати, то ми зробимо всю роботу за вас. На ваш вибір ми пропонуємо одинарні, подвійні пам'ятники, комплекси з оформленими по-дизайнерськи плитами, ЗД моделювання надгробки.

    Крім цього ви зможете вибрати з підходящої вам категорії: типових, елітних або ексклюзивних пам'ятників. А також з відповідних матеріалів. Якщо ви зважилися увічнити своїх покійних близьких і коханих, то краще це зробити в граніті. Пам'ятники гранітні в Запоріжжі, як і по всій країні користуються особливою популярністю і затребуваністю. Це стандартний довговічний і міцний матеріал для виготовлення надгробків. При виготовленні гранітних пам'ятників ми пропонуємо не тільки нанести портрет, але і відповідний текст, доречні зворушливі зображення.

     При виготовленні пам'ятників з граніту у вас є можливість замовити надгробок з ручним гравіюванням, створити кольоровий портрет, рубані шрифти і навіть золочення. Все це нам під силу реалізувати. Тоді це вже буде особливий пам'ятник з граніту. Також можливе виготовлення мармурових пам'ятників. Пам'ятники з цього матеріалу підпадають під категорію елітних. Ви можете замовити гранітний пам'ятник у нас за хорошою ціною!

Замовити надгробний пам'ятник

заказать надгробный памятник

     Є величезний вибір різноманітних пам'ятників. Гранітні найбільше користуються попитом. Найчастіше замовляють такі пам'ятники, тому що вони довговічні, надійні, і мають чудовий зовнішній вигляд. Також ви зможете замовити надгробок для своєї близької людини. Але, це ще не всі переваги.

     Крім зображення звичного чорно-білого портрета, є можливість ручного гравіювання на плиті кольорового фото покійного, написання рубаним поглибленим шрифтом тексту, дизайнерського оформлення плити, а також золочення об'єктів. Замовивши надгробок з такими оригінальними елементами ви отримаєте ексклюзивний виріб. Так що, навіть замовивши такий пам'ятник, ви зможете оригінально і гідно оформити місце спочинку вашого рідного.

     Крім замовлення пам'ятників з граніту, в нашій майстерні з виготовлення пам'ятників, ви маєте можливість пам'ятник замовити з мармуру. Такі вироби відносяться до категорії елітних і ексклюзивних пам'ятників. Ви зможете виділити місце спочинку вашого близького, позначити його колишнє важливе положення в суспільстві, і Вашому особистому житті. Ви виділите могилу, привернете увагу і погляди оточуючих. Так про вашому рідному знатимуть і пам'ятати не тільки рідні та близькі, а й оточуючі.

     Це можуть бути як одинарні, так і подвійні. Крім цього є можливість виготовлення комплексів. У нас є ЗД моделі пам'ятників і надгробків будь-якої складності і дизайну. Ви зможете підібрати для себе найбільш підходящий варіант.

Які ми маємо додаткові послуги

     Окрім виготовлення пам'ятників, ми пропонуємо повний цикл виробничо-установлювальних робіт. Ви зможете у нас проконсультуватися та зробити свій вибір. Ми переступимо до створення та оформлення виробу. Потім ми доставимо готовий виріб на потрібне місце, і встановимо належним чином. Ми бетонуємо, облицьовуємо та монтуємо надгробні плити, пам'ятники. А також доставляємо та здійснюємо встановлення пам'ятників по всій країні.

     Окрім пам'ятників, надгробних плит та комплексів, ми виготовляємо також додаткові аксесуари для оформлення могил, і виконуємо художні роботи, та дизайнерське оформлення місця поховання покійного.

     Ми розуміємо, що встановлення надгробка – важкий та неприємний момент. Але ми зробимо все, щоб цей важливий і неминучий процес пройшов якнайлегше, швидше, і на належному рівні.

Переваги виготовлення пам'ятників та надгробків у професіоналів

     Виготовлення пам'ятників у Запоріжжі, як і по всій країні, вийшло на якісно новий рівень. Ми пропонуємо не тільки повний цикл виготовлювально-настановних робіт. Ми маємо величезний вибір відповідних варіантів на будь-який смак. У вас є багато можливостей для втілення ваших найоригінальніших ідей при виготовленні пам'ятників і надгробків. Ціни теж різноманітні, тому кожен зможе знайти підходящий для свого фінансового стану варіант виготовлення пам'ятника. Ціна залежатиме і від матеріалу, і від складності конструкції, від додаткових дизайнерських елементів та рішень.

     Якщо вивчити асортимент пам'ятників у Запоріжжі, ціни в деяких регіонах країни на порядок вищі. Тому не вагаючись, замовляйте виготовлення, доставку та встановлення і в інші міста країни. Ми організуємо весь процес на належному рівні. Виготовлення надгробних пам'ятників у найкоротший термін для нашої компанії не складе особливих труднощів. Хороша надгробна пам'ятка - ваш шанс показати ваші справжні почуття.